Projektový manažer

Chcete být součástí silné a zaběhnuté rodinné společnosti, která se zabývá stavbou a rekonstrukcí bytových domů, veřejných budov a průmyslových hal?

Hledáme Projektového manažera!

Pracovní náplň:
✓ včasné dokončení výběru subdodavatelů, uzavření smluv o dílo včetně
případných dodatků se subdodavateli stavebních prací a zodpovídat za jejich
plnění.
✓ kontrolu stavebních prací podle norem, technologických postupů a v souladu
s legislativou BOZ, PO a ochrany ŽP.
✓ dodržování vnitřních směrnic a pravidel vztahujících se na provádění prací
a na styk se zákazníky a pracovat s interním systémem pro správu zakázek.
✓ průběh realizace projektu dle smlouvy o dílo s objednatelem a zodpovídat za její
plnění a dodržování harmonogramu a smluvních termínů.
✓ průběžně vyhodnocování ekonomických výsledků projektu a kvality prací
a zodpovídat za ně.
✓ vedení jednání se zástupci subdodavatelů, objednatelem projektu (investorem),
TDI, projektanty apod., vést kontrolní dny, kontrolovat zápisy z těchto jednání.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

✓ min. SŠ vzdělání v oboru stavebnictví, nejlépe pozemního stavitelství.
✓ platné osvědčení o autorizaci ČKAIT v oboru pozemních staveb výhodou.
✓ min. 5 let praxe v oblasti řízení stavebních prací na obdobné pracovní pozici.
✓ odborné znalosti v oblasti stavebních prací.
✓ základní ekonomický a právní rozhled.
✓ samostatnost, důslednost, zodpovědnost a proaktivní přístup ke své práci.
✓ uživatelskou znalost MS Office.
✓ základní manažerské dovednosti.
✓ ŘP sk.B.

Co dostanete na oplátku:

✓ profesní vzdělání a péči o Váš osobní růst.
✓ dlouhodobý pracovní vztah se zázemím stabilní stavební firmy.
✓ ohodnocení hodné vašich schopností, motivační bonusový program.
✓ účast na zajímavých projektech.
✓ zajištěné stravování/stravenky.
✓ rodinná a přátelská pracovní atmosféra.
✓ individuální přístup k řešení Vašich potřeb.
✓ pracovní doba s možností lehké flexibility po individuální domluvě.
✓ kulturní a společenskou odpovědnost firmy.
✓ spolupráce na HPP.
✓ nástup: dle domluvy.