Projektový manažer/ka (automotive, až 70 tis. Kč)

Přidejte se k našemu týmu jako náš 1. Projektový manažer, či manažerka a hrajte klíčovou roli ve vývoji a realizaci inovativních automotive projektů.

Co budete dělat:

• Co jiného, než kompletně realizovat projekty? 😊 Od přípravy plánu po předání do výroby.

• Řídit celý průběh projektu a projektového týmu a zajišťovat pravidelné konzultace a reporting.

• Identifikovat odchylky a zajišťovat nápravné opatření.

• Dodržovat milníky a sledovat cíle projektu, řídit rizika a kontrolovat náklady.

• Zpracovávat externí a interní akceptační zákaznické testy.

• Předávat instalované technologie do výroby.

• Na závěr klasicky spolupráce s týmy kvality v souladu s náročnými standardy německého vedení.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co požadujeme:

• Ukončené bakalářské vzdělání v technickém oboru.

• Znalost projektového řízení a praxe v automotive, vhodné i pro juniory s příslušnou praxí.

• Pochopení a aplikace obchodní procesů v kontextu projektového managementu.

• Výborná znalost anglického nebo německého jazyka.

• Schopnost rychlé adaptace, inovativního myšlení a proaktivního přístupu k řešení problémů.

• Životopisy zasílejte v českém a německém, či anglickém jazyce.

Co dostanete na oplátku:

Co nabízíme:

• Inspirativní týmové prostředí s důrazem na perspektivní spolupráci.

• Možnost profesního růstu a kariérního postupu, včetně realizace v Německu.

• Příspěvek na stravování ve vlastní jídelně.

• Dovolenou 25 dní.

• Výhodné telefonní tarify (i pro rodinu).

• Sociální program – jubilea, výročí, narození dítěte.

• Příspěvek na důchodové připojištění a další…