Projektový nákupčí

Nákupčí projektu zajišťuje optimální nákupní podmínky ohledně ceny, kvality a včasného a efektivního dodání materiálů, zboží a služeb. Udržuje kontakt s dodavateli a buduje vztahy.

  • Jaká bude náplň Vaší práce?
  • Příprava žádostí o nabídky v rámci stanoveného seznamu preferovaných dodavatelů
  • Přijímání, kontrola a třídění nabídek s ohledem na cenu a dodací lhůty
  • Nákup materiálů, surovin, komponent, podsystémů a služeb na základě interních nákupních objednávek s výkresy a specifikacemi od mezinárodních dodavatelů za nejlepších možných podmínek (cena, kvalita, dodací lhůta, spolehlivost dodávek)
  • Vyhodnocování cenových nabídek a vzorků
  • Řešení nesrovnalostí v dodávkách s dodavateli
  • Rozvoj a posilování vztahů se stávajícími a potenciálními dodavateli
  • Poskytování cen od dodavatelů pro účely kalkulacía

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Ve spolupráci se strategickým nákupčím:
  • Zkoumání trhu dodavatelů z hlediska dodavatelských možností a spolehlivosti dodávek
  • Uzavírání smluv s novými dodavateli
  • Řešení problémů způsobených opožděnými nebo chybnými dodávkami, nebo nedostatkem dílů
  • Řešení stížností/reklamací vůči dodavatelům s cílem udržet kvalitu a kontinuitu
  • Udržování aktuální dokumentace pro použití v organizaci
  • Monitorování dodacích lhůt a přijímání opatření v případě (rizika) překročenía

Co dostanete na oplátku:

  • Možnost pracovat v mezinárodním prostředí
  • Neformální a přátelskou pracovní atmosféru
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Finanční prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění (1.000,- Kč měsíčně)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Odměna za pracovní výročí
  • Odměna za doporučení kolegy 25.000,- Kč
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti