Projektvezető - mélyépítés

A Manuvia budapesti partneréhez keresi Projektvezető kollégáját, mélyépítési területre.

Partnerünk a felszín alatti és talajvízzel kapcsolatos szolgáltatások, berendezések és termékek vezető szállítója.


What will be your key responsibilities:

  • Az építkezés műszaki-gazdasági felügyelete a munkavédelmi előírások betartása mellett a  határidők, költségkeretek és a vevői elégedettség szem előtt tartásával
  •  Az építkezés műszaki előkészítése (tervek ismeretében), engedélyek megszerzése. A szükséges erőforrások (létszám, gépi erőforrások, építési anyagok) tervezése, szervezése, a költségvetés megtervezése a szerződéses háttér alapján
  •  Alvállalkozói szerződések előkészítése
  • Az építkezési felvonulás (infrastruktúra) tervezése, szervezése a szerződés alapján és a munka-előkészítés követelményeinek megfelelően a szükséges kapcsolódó partnerekkel folytatott egyeztetés keretében
  • Visszacsatolás a gépészet és vállalkozási igazgatóság felé
  •  Létszám irányítása, felelősségek megosztása, helyettes vezető kijelölése művezetők/munkahelyi mérnökök közül
  • A munkavégzés folyamatos (napi) ellenőrzése
  •  Gazdasági és egyéb jelentések elkészítése
  • A teljesítmény akkordok meghatározása, az időben történő számlázás feltételeinek megteremtése (vitás elszámolási pontok tisztázása) a likviditás fenntartása érdekében. Az átadási procedúra pontos végrehajtása.

What experience should you have:

  • Építőmérnöki, építésmenedzsment vagy hasonló területen szerzett egyetemi diploma
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat építőmérnökként vagy hasonló pozícióban (speciális alapozás területén szerzett tapasztalat szükséges)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Helyszíni munkavégzésen való részvétel
  • Önálló munkavégzésre való képesség és komfortos működés nemzetközi összetételű csapatokban

What do you get in return:

  • Izgalmas feladatok nemzetközi munkakörnyezetben
  • Alapbér szenioritás alapján
  • Fizetett utazás a haza- illetve visszaútra, illetve helyszíni bejárásokra
  • Kiváló minőségű munkaruházat és informatikai felszerelés
  • Ingyenes szálláslehetőség

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Podobné pozice

Data Solution Consultant

  • Manuvia Expert Recruitment HU
  • Budapest
  • By agreement

Our well-known Partner is famous for their solutions in the field of business intelligence and mobile application development. They serve the biggest companies both in Hungary and internationally.…

Data Solution Consultant

Teljesítési koordinátor

  • Kifli.hu
  • Budapest
  • Megállapodás alapján

Ha szeretnél egy stabil, sikeres és folyamatosan fejlődő online élelmiszer webáruháznál dolgozni, amire büszke lehetsz, és ahol számít a munkád, akkor gyere hozzánk! Fiatalos életérzés, ügyfélbarát…

Teljesítési koordinátor

Shift planner

  • Kifli.hu
  • Budapest
  • Megállapodás alapján

Dinamikusan növekvő, fiatalos és lendületes csapatunkba Shift planner kollégát keresünk.  Munkád során fő feladatod lesz, hogy koordinálod a munkaerő hatékony beosztását és részt veszel, a…

Shift planner