PROVOZNÍ TECHNOLOG NA OBROBNĚ - LUTÍN

.

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Výsledkem práce provozního technologa je plynulý chod obrobny. Když je problém, řešíte ho, ať už sám nebo třeba ve spolupráci s týmem kvality, údržby nebo inženýringu. Občas se naběháte mezi stolem a obráběcími stroji. Občas ale potřebujete zůstat u stolu a dokončit úpravy v korekčním prostředí a mnohdy finalizujete odlaďování přímo na strojích. Budete konzultovat a schvalovat přípravky a nástroje pro procesy obrábění vedoucí ke zlepšování.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Koho hledáme?

Ideální kombinace je schopnost řešit problém, ochota pomoct, trpělivost a pečlivost při administrativě v systémech a přípravě postupů.

Předchozí praxe ve strojírenství Vám usnadní orientaci ve výrobním prostředí, procesech zajišťování vybavení pro výrobu, koordinaci dodavatelů a zlepšování na obrobně.

Co dostanete na oplátku:

A co za to?

5 týdnů dovolené

Přispějeme Vám na penzijní připojištění, a to až 2000 Kč měsíčně.

Na stravenkovou kartu dostanete 150 Kč za odpracovaný den, jestli ji využijete na oběd nebo nákup v supermarketu už je na Vás.

Můžete si vybrat, jestli budete chtít příspěvek na rekreační aktivity ve výši 4000 Kč ročně nebo měsíční příspěvek na Multisport kartu.

Roční bonus, který Vás potěší v březnu následujícího roku.

Kvůli nemoci nemusíte hned běžet k lékaři, ale můžete si vzít až 3 sick days a co nevyčerpáte, proplatíme.

Širokou nabídku vzdělávání a kurzy angličtiny.

Občas můžete sbalit notebook a pracovat z domu.

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Strojírenství, region Olomoucký kraj

Svářeč | zajištěné ubytování blízko pracoviště!

  • HOFMANN WIZARD
  • Olomoucký kraj
  • 30 - 30 000 Kč/měs

Jsi svářeč a hledáš novou práci? Nemusíš se strachovat s ubytováním - my ti ho zajistíme! Stačí, když nám ukážeš své svářečské umění!

Svářeč | zajištěné ubytování blízko pracoviště!

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

  • Goodcall
  • Olomoucký kraj
  • Dohodou

Máte zkušenosti s řízením strategických dodavatelských vztahů? Baví Vás aktivní jednání s dodavatelem s cílem sjednat nejoptimálnější obchodní podmínky? Jste kreativní při hledání způsobů řešení…

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ