QA Controller

Quality control of incoming F&V MFP and frozen products

Munkád során azért leszel felelős, hogy a raktárunkba beérkező zöldségek, gyümölcsök, friss húsok és pékáruk maximálisan megfeleljenek az élelmiszeripari sztenderdeknek és vásárlóink elvárásának is.

Ehhez legfontosabb feladataid lesznek:

  • A beérkező termékek ellenőrzése
  • Ellenőrző mérések EU-s, magyar és Kifli szabványok alapján
  • Az összes minőségi folyamat támogatása (áruátvétel, raktározás, komissiózás, expedíció, szállítás)
  • Kommunikáció a beszállítókkal (reklamációk, korrekciós intézkedések, trendek elemzése)
  • Rendszeres házon belüli auditok, rutinellenőrzések és minőségvizsgálatok támogatása

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Tapasztalattal/végzettséggel rendelkezel élelmiszeripari vagy frissáru kereskedelmi területen
  • Igényesen és pontosan dolgozol
  • Nem okoz gondot a hétvégi és a több műszakos munkavégzés, valamint nem riadsz meg a fizikai munkavégzéstől
  • Alapfokú számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office)

  • Szakmai fejlődés lehetőségét frissáru minőségbiztosítás területen
  • Folyamatos támogatást az összetartó csapat által a célok és a tudás elérésében, elsajátításában
  • Stabil karrierlehetőséget a piacot megreformáló és a legdinamikusabban fejlődő európai startup kiskereskedelmi vállalatnál
  • Szakmai mentorálást
  • Kiemelkedő bérezést + cafetériát,
  • Munkavállaló igényeihez igazodó beosztást,
  • Korlátlanul igényelhető szabadnapokat