React developer

Jsme společnost profiq a hledáme zkušeného React developera, který se přidá k našemu týmu a bude pracovat na vývoji interního vývojářského portálu Cortex pro mezinárodního klienta, který využívá nejnovější SaaS technologie a moderní JavaScriptové frameworky.

Společnost profiq má za úkol uvádět technologické inovace k životu tím, že poskytuje služby vedení softwarového inženýrství, vývoje softwaru a QA ze střední Evropy agilním softwarovým společnostem v Silicon Valley, Coloradu a Utahu. Od roku 2010 společnost profiq úspěšně vytváří kompletní softwarové produkty a klíčové technologie, včetně platforem, frameworků, aplikací na straně serveru a vývojářských nástrojů pro správu identit a přístupu, finanční, mobilní a desktopovou virtualizaci pro takové premianty, jako jsou ForgeRock, Bill.com, Avast, Edgio, Sencha a další.

Cortex je interní vývojářský portál, který odstraňuje „daň z vývoje“ a nabízí dlážděné cesty. Díky této SaaS aplikaci mohou vývojáři vytvářet, katalogizovat, hodnotit a řídit akce k neustálému zlepšování softwaru.

Hledáme zkušeného React developera, který bude navrhovat, implementovat, udržovat a vylepšovat uživatelské rozhraní pro vývojářský portál (SPA) pomocí technologií jako React, TypeScript a Redux. Budete spolupracovat s produktovým, designovým a dalšími inženýrskými týmy na tvorbě nových funkcí a zlepšování stávajících.

Vaším úkolem bude zajistit, aby náš produkt využíval nejnovější frontendové technologie, včetně moderních JavaScriptových frameworků a knihoven, a psát čistý, udržovatelný a testovatelný kód, který následuje nejlepší praktiky.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

• 5+ let profesionální zkušenosti v oblasti FE vývoje se zaměřením na budování moderních, intuitivních uživatelských rozhraní

• Silná znalost moderních frontendových frameworků jako je React, zkušenosti s vývojem složitých single-page apps

• Vynikající dovednosti v oblasti řešení problémů a analytického myšlení

• Silné komunikační dovednosti a schopnost spolupráce

• Efektivní komunikace v angličtině

• Příležitosti pro technologický, profesionální a osobní růst

• Čtvrtletní bonusy, přičemž 25 % zisku společnosti je sdíleno mezi zaměstnance

• Flexibilní pracovní doba a možnosti práce na dálku (dvakrát týdně)

• Účast na místních a mezinárodních konferencích; cestování do technologických center jako San Francisco, Vancouver, Salt Lake City, Denver nebo Grenoble

• Pravidelná setkání a podpora od zkušených kolegů

• Moderní kanceláře s relaxační zónou a plně vybavenou kuchyní

• 5 týdnů placené dovolené, 2 dny na zotavenou, stravenky, karta Pluxee Flexi, a páteční snídaně