Řidič VZV/Skladový operátor

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

Hledáte novou pracovní příležitost? Jste zkušený řidič VZV a líbilo by se Vám pracovat v prostředí logistického skladu, který navazuje na automotive výrobu? Nyní hledáme nové kolegy, kteří by se rádi stali součástí našich týmů v logistických provozech v Ovčárech u Kolína.

Náplň práce obnáší řízení VZV, vykládku a nakládku plných i prázdných obalů, manipulaci s plachtováním návěsů, práci se skenerem a čtečkou.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Požadujeme praxi na VZV, platný průkaz není podmínkou.

Co dostanete na oplátku:

Nabízíme úvodní zaškolení do interních procesů a případně obnovu platnosti průkazu řidiče VZV.

Našim zaměstnancům poskytujeme pracovní smlouvu do kmenového stavu (budete naším zaměstnancem, ne agenturním), 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky zaměstnavatelem (100 Kč/směna), příspěvek na dopravu (40 Kč/směna), kafetérie (500 Kč/měsíc) a další benefity.

Pracujeme v třísměnném pracovním provozu od pondělí do pátku – týden ranní 6:00 - 14:00, týden odpolední 14:00 - 22:00, týden noční 22:00 - 06:00. (1. noční začíná v neděli večer)

Nástupní mzda je u nás 26 000Kč hrubého (fixní složka mzdy) + 2 600Kč (variabilní složka mzdy) + příplatky dle zákoníku práce (noční směny, přesčasové směny).

Hrubá mzda včetně všech příplatků a benefitů se při nástupu pohybuje kolem 33 000 Kč měsíčně, po zkušební době a úvodním zapracování můžete mít mzdu 35 000 Kč měsíčně a po úplném zapracování až 38 000 Kč měsíčně.

Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Logistika a zásobování, region Ovčáry u Kolína

Vedoucí logistiky

  • DISPONERO
  • Mladá Boleslav
  • Dohodou

Pro našeho zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme Vedoucího logistiky.

Vedoucí logistiky

Koordinátor úseku - kompletace

  • Rohlik.cz
  • Chrášťany
  • 36 - 36 000 Kč/měs

Do našeho moderního skladu v Chrášťanech hledáme novou posilu, která bude pravou rukou vedoucího směny kompletace. Pokud jsi přirozená autorita a chceš se stát součástí jednoho z nejambicióznějších…

Koordinátor úseku - kompletace

Koordinátor noční příjem - Chrášťany

  • Rohlik.cz
  • Chrášťany
  • Dohodou

Do našeho skladu v Chrášťanech hledáme posilu do našeho týmu na příjmu. Pokud jsi přirozená autorita a chceš se stát součástí jednoho z nejambicióznějších projektů v ČR, hledáme právě TEBE!

Koordinátor noční příjem - Chrášťany