Rozpočtář 2022

Rozpočtář

Hledáme vhodné kandidáty do společnosti, která působí v oblasti elektroinstalace vysokého a nízkého napětí, věnuje se projektové a poradenské činnosti, revizím, servisu a analýzám sítí.

Pracovní náplň
✔ Tvorba položkových rozpočtů z projektové dokumentace.
✔ Ocenění položkových rozpočtů.
✔ Kalkulace zakázek
✔ Tvorba materiálových soupisek pro výrobu.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

✔Orientace v oboru elektro silnoproud, slaboproud.
✔ SŠ/VŠ vzdělání technického směru, elektro výhodou.
✔Čtení výkresové dokumentace.
✔Orientace v komponentech elektro silnoproud/slaboproud.
✔Základní znalost práce na PC, sada MS office.
✔Pečlivost, samostatnost.
✔Ochota učit se novým věcem.
✔ Znalost prostředí AutoCAD výhodou.

✔ Motivující platové ohodnocení, bonusy za dobře odvedenou práci.
✔Neformální, přátelskou atmosféru, která je opakem korporátu.
✔Flexibilní pracovní dobu dle možností.
✔Možnost home office dle domluvy.
✔5 týdnů dovolené.
✔ Zdravotní volna.
✔Stravenkový paušál.
✔Vzdělávání a profesní rozvoj.
✔Prostor ke kariérnímu růstu na pozici Projektového manažera.
✔ Možnost ubytování.
✔ Možnost mít v práci svého domácího mazlíčka.

Láká Vás tato příležitost? Tak nám pošlete životopis a řekneme si více!