Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów - Warszawa/ Piaseczno

Masz doświadczenie w sprzedaży samochodów lub innych podobnych produktów? Jesteś rekinem biznesowym i super zarobki nakręcają Cię do działania. Chcesz dołączyć do prężnie rozwijającej się i międzynarodowej firmy? Koniecznie dołącz do nas!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

Opis zadań:

• Sprzedaż samochodów używanych wszystkich marek i typów

• Bezpośrednia obsługa Klientów wg standardów firmy

• Analiza potrzeb klientów, negocjowanie cen zamykanie transakcji

• Jazdy testowe

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

• Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym mile widziane

• Pozytywnego nastawienia, samodzielności i zmysłu biznesowego

• Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

• Chęci uczenia się nowych rzeczy

• Gotowości do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej

• Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny

Co otrzymujesz w zamian:

• Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie (w Piasecznie pod W-wą)

• Pracę według grafiku w systemie zmianowym, tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu (praca w godz.  9-21, również w wybrane soboty i niedziele handlowe)

• Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji (przez 3 pierwsze miesiące wdrożenia wynagrodzenie jest gwarantowane na określonym poziomie; po tym okresie nie ma limitu – to ile zarobisz zależy tylko od Ciebie), możliwe zarobki w przedziale 8000 - 20000 PLN brutto

• Otwartą, przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole

• Realne szanse na awans na stanowisko kierownicze

• Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu)

• Kartę Multisport

• Opiekę medyczną

• Nagrody rekomendacyjne za kandydata do pracy i za klienta

• Czasowe korzystanie z samochodu służbowego do celów prywatnych

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Poslat nabídku na e-mail