SAP konzultant

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klasifikuje a analyzuje požiadavky interných zákazníkov (výroba, logistika, HR, FI, ...)

Spracováva požiadavky na zmenu v priebehu vývoja IS (customising)

Pripravuje zadania pre programátorov

Zúčastňuje sa na implementačných / vývojových projektoch SAP

Zlepšuje a optimalizuje aplikačné prostredie zákazníka

Spracováva funkčné špecifikácie, prípadne návrhy implementácie aplikácie, resp. jej časti

Pripravuje školenia a tvorí dokumentáciu pre koncových / kľúčových používateľov

Podporuje testovania a scenáre

Podporuje výrobnú prevádzku na konzultačnej úrovni

Identifikuje a rieši problémy a incidenty

Minimalizujte množstvo neplánovaných prestojov v prostredí aplikácie zákazníka

Aké skúsenosti by ste mali mať:

SAP Material Management (MM) - Pokročilý

SAP R/3 - Pokročilý

SAP Warehouse Management (WM) - Základy

SAP Production Planning (PP) - Základy

SAP Script - Základy

Administrácia SAP - Základy

Microsoft Excel - Pokročilý

SAP customizing - Pokročilý

SAP Smart Forms - Základy

Čo dostanete na oplátku:

Mladý IT tím v medzinárodnej stabilnej spoločnosti

Flexibilný pracovný čas

Pracovný čas 37,5 hod/ týždenne

Možnosť pracovať v home office (čiastočne)

Ročná odmena (13. plat)

Multisport karta

Masáže pre zamestnancov

Sociálny program (stravovanie v prevádzke, príspevky pri životných udalostiach a jubileách a odpracovaných rokoch, príspevky na športové a kultúrne aktivity, príspevky zamestnávateľa na III.pilier)

Poslat nabídku na e-mail