Senior MS Developer

Společnost EFFIIS, dlouholetý poskytovatel SAP konzultačních a vývojářských služeb, doplňuje své kompetence o Microsoft technologie a hledá do týmu konzultanty a vývojáře, kteří se na Microsoft technologie.

Realizujeme projekty pro zákazníky z celého celém světě, ale pracujeme i na vlastních produktech.

Vaše náplň práce:
• Realizace aplikací v Microsoft cloud prostředí
• Realizace aplikací pro projekty u enterprise zákazníků
• Realizace vlastních řešení
• Spolupráce s konzultanty a integrátory v malých projektových týmech
• Vzdělávání se a pomáhat se vzděláváním juniory
• Objevování novinek v cloud technologiích, aplikacích a hledání jejich nejvhodnějšího využití

Jaké zkušenosti byste měli mít:

• Znalost Power Platform / 2+ roky zkušeností v oblasti platformy Power
• 2 a více let zkušeností na pozici vývojáře
• Znalost Workflows/PowerAutomate na expertní úrovni
• Zkušenosti s Azure Devops a CI/CD pro aplikace Power
• Týmovost
• Angličtina B2

• Kolektiv zapálených lidí hledajících nejvhodnější a nejlepší řešení a produkty
• Práci nezávislou na lokalitě, kde bydlíte
• Možnost dalšího vzdělávání a růstu (včetně certifikace Microsoft Certified Professional)
• Práci s nejmodernějšími technologiemi
• Účast na zajímavých projektech (převážně v AJ)
• Hrazenou výuku angličtiny
• Služební notebook a služební telefon
• Možnost HomeOffice