Senior PHP developer

TV Nova – oddělení online vývoje

Pro oddělení online vývoje společnosti TV Nova hledáme zkušeného vývojáře nebo vývojářku na dlouhodobou externí spolupráci. Potřebujeme rozšířit kapacitu našeho týmu, abychom zajistili, že se koncoví uživatelé setkají se skvělým a funkčním Voyo.cz, Nova.cz a TN.cz.

Co budete dělat:

• Podílet se na kompletním životním cyklu rozvoje webů, aplikací a API produktů nova.cz, tn.cz, voyo.cz a dalších, které používají stovky tisíc uživatelů denně

• Navrhovat bezpečné, výkonné a rozšiřitelné řešení, odhadovat pracnost a programovat backendovou logiku, databáze a další technologie

• Pracovat v technologiích PHP7 (nette, Symphony), Redis, MySQL, ElasticSearch, RabbitMQ

• Používat standardy PHPStan, OpenApiSpec, OAuth2, procesy v Azure Devops (úkoly) a GitLab (kód, deployment) a principy SOLID

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co potřebujeme:

• Vývoj, unit test, code review, performance tuning business logiky, CMS pluginů a API pro mobilní a TV aplikace

• Technologie: PHP7 (nette, Symphony), Redis, MySQL, ElasticSearch, RabbitMQ

• Proces: Azure Devops (úkoly) a GitLab (kód, deployment)

• Standardy: PHPStan, OpenApiSpec, OAuth2

• Principy: SOLID

• Vlastnosti: Zodpovědnost, spolehlivost, kvalita výstupů v dohodnutém termínu

Co dostanete na oplátku:

Co nabízíme:

Různorodou práci na webu, mobilních zařízeních i SmartTV (API)

VOYO zdarma

Mezinárodní i českou kuchyni, moderní fitness a saunu přímo v budově

Taxi pendl na tram zastávku Geologická

Možnost využití partnerských programů

Přátelský kolektiv