Senior Projektant

Hľadáme skúseného projektanta pre menšie a stredné projekty!

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Do jednej z najstabilnejších spoločností na Slovensku hľadáme skúseného projektanta na SKR projekty. Ak máš viac ako 4 roky skúseností s podobnými projetami a hľadáš miesto, kde svoje skúsenosti chceš uplatniť, radi sa s Tebou porozprávame.

Náplň práce
  • Navrhovať a spracovávať realizačnú projektovú dokumentáciu pre realizáciu riešenia projektových zmien
  • Navrhovať riešenia projektov náhrad komponentov v súlade s požiadavkami na jadrovú, radiačnú, technickú bezpečnosť a životné prostredie.
  • Definovať požiadavky na jadrovú bezpečnosť v súvislosti so zmenami konfigurácie systémov, konštrukcií a komponentov (vybraných zariadení bezpečnostnej triedy I, II, III) a v nadväznosti na plnenie bezpečnostných funkcií.
  • Koordinovať a zabezpečovať pripomienkovanie interne spracovaných realizačných projektových dokumentácií.
  • V spolupráci s odbornými útvarmi vykonávať vstupné konzultácie, obhliadky a identifikovať a verifikovať dostupné podklady vo fáze začiatku projekčných činností.
  • Pripomienkovať projektovú dokumentáciu a dokumentáciu skutočného vyhotovenia (DSV)

Aké skúsenosti by ste mali mať:

Čo požadujeme?
  • Autorizáciu SKSI - oblasť autorizácie inžinier pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb
  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa so zameraním na elektrotechniku
  • Prax v oblasti tvorby realizačných projektových dokumentácií pre zmeny technologických častí
  • Prax v oblasti projektovej činnosti minimálne 4 roky
  • Znalosť AutoCad na výbornej úrovni
  • Znalosť Eplan je výhodou

Čo dostanete na oplátku:

Čo ponúkame?
  • prácu v stabilnej spoločnosti
  • finančný bonus po prvom odpracovanom roku
  • 5 dní dovolenky navyše
  • príspevok do III. piliera
  • pravidelné zdravotné prehliadky
  • Multisport kartu
  • work-life balance prostredie

Poslat nabídku na e-mail