Senior projektant elektro

Nabízíme práci v oblasti energie, strojírenství a automatizace? Chcete být součástí dlouholeté společnosti a vzdělávat se i nadále ve Vašem oboru? Přidejte se k nám!

Pracovní náplň:

  • Rozvoj a standardizace produktu a know how.
  • Spolupráce na rozvoji týmu, zaškolování.
  • Návrh elektrických řešení pro řízení technologií.
  • Projektování procesní automatizace v energetickém průmyslu.
  • Příprava podkladů pro projekci a projektování.
  • Autorský dozor.
  • Komunikace se zákazníkem, dodavateli.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Vzdělání elektro, vyhláška 50.
  • Znalost Eplan, Auto CAD výhodou!
  • Dlouholetá praxe v projektování.
  • Vedení týmu po technické stránce.
  • Komunikativnost.
  • Řp. B - aktivní řidič.

Co dostanete na oplátku:

  • Příspěvek za práci na stavbě.
  • Stabilní a dlouhodobou spolupráci.
  • Rozvoj stávajících zkušeností.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Po zaškolení možnost homeoffice.
  • Příspěvek na stravování a jazykové vzdělávání.
  • 5 týdnů dovolené.

Láká Vás tato pracovní pozice? Tak nám zašlete životopis a řekneme si víc!