Senior Scientist

Megbízónk, egy hatóanyagok és intermedierek gyártásával foglalkozó, stabil hátterű, folyamatosan bővülő cég részére keresünk Senior Scientist pozícióba szakembert. Ha érdekelnek a legújabb kutatási trendek, otthonosan érzed magad a szintézistervek kidolgozásában, akkor érdemes jelentkezned erre a pozícióra! Az állás akár azonnal betölthető.

A következő feladatokra keressük a szakembert:
  • hazai és nemzetközi kutatócsoportok tevékenységének követése, kapcsolattartás
  • szintézistervek, munkatervek kidolgozása
  • árajánlatok elkészítése
  • gyártási és kutatási dokumentumok alapján magyar és angol nyelvű értékelő jelentések készítése
  • pályázatokhoz kapcsolódó szakmai jelentések összeállítása
  • szakmai támogatás a fejlesztési munkákban
  • irodalmazás, problémamegoldás szerves kémiai és analitikai feladatokban
  • hatóanyagfejlesztéssel kapcsolatos tevékenységek szakmai támogatása (GMP)

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • vegyész vagy vegyészmérnök képzettség (M.Sc. fokozat)
  • legalább 5 éves szerves kémiai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség, kiemelkedő együttműködési készség
  • felsőfokú (írásban és szóban egyaránt) angol nyelvismeret
  • napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret
  • szakma szeretete, proaktivitás, precizitás, rugalmasság, önállóság

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:
  • gyógyszeripari tapasztalat
  • Ph.D. fokozat
  • szintézistervezésben szerzett tapasztalat

Mit kap cserébe:

Amit a Cég ajánl Neked:
  • versenyképes jövedelem, cafeteriával, és egyéb anyagi juttatásokkal
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek, szakmai kiteljesedés
  • work-life balance megvalósítása a gyakorlatban