Seřizovač - náborák 40tis. | svoz | kmenový stav

Chceš do kmene? Nechceš řešit dopravu, protože si pro tebe přijedeme? K tomu ti dáme náborák 40 tisíc a nevadí ti práce v třísměnném provozu?

Co budete dělat:

  • Seřizování a údržba strojů a zařízení
  • Diagnostika a řešení technických problémů
  • Práce s hydraulickými a pneumatickými systémy
  • Spolupráce s týmem techniků a operátorů
  • Zadávaní dat do PC (na systém zaučíme)

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Obecná znalost funkce mechanických komponentů
  • Znalost práce na PC
  • Znalost pneumatiky a hydrauliky
  • Ochota pracovat na směny

Co dostanete na oplátku:

  • stabilní a jistou práci v kmenovém stavu
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní svoz zdarma z okruhu 30 kilometrů
  • nadstandardní firemní benefity

Neváhejte a zašlete nám váš životopis, ozveme se vám! 😊

Tento inzerát je psán v mužském rodě pouze z důvodu zjednodušení textu, ale vítáme uchazeče všech genderových identit.