Seřizovač Vstřikolisů

Přední výrobce komponentů pro automobilový průmysl, hledá zkušeného seřizovače vstřikolisů pro posílení našeho týmu.

Náplň práce:

  • Seřizování a údržba vstřikovacích lisů
  • Výměna forem
  • Optimalizace vstřikovacích parametrů
  • Spolupráce s jinými odděleními
  • Zajištění plynulého chodu výroby

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co od Vás očekáváme?

  • Střední školu nebo SOU
  • Vyznat se v technické a výkresové dokumentaci
  • Nebát se učit novým věcem
  • Praxe s obsluhou strojů

Co dostanete na oplátku:

Co pro Vás máme?

  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Příspěvek na penzijko
  • 13, 14, 15 i 16 plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérně růst a posouvat se
  • Doprava do zaměstnání i zpět domů zdarma
  • Konkurenční platové ohodnocení
  • Možnost vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Velmi přátelský kolektiv
  • Každoroční navyšování mezd
  • Dotované závodní stravování
  • Spousta dalších benefitů!

Pokud Vás naše nabídka zaujala a cítíte, že by to mohlo být něco pro Vás, zašlete mi životopis.

Těšíme se na Vaši odpověď