Skladník DVĚ SMĚNY

Chceš se stát skladníkem a nevadí ti práce na dvě směny

Pojď se k nám podívat na pohovor, rovnou ti ukážeme, jak to u nás chodí.

Pracujeme na ranní a odpolední směny, ale jenom od pondělí do pátku.

O víkendu relaxujeme!

Náplň práce:

Ve skladu s dřevařskými materiály (prkna, fošny, hranoly, překližky, apod.) budeš jezit s VZV, přijímat a uskladňovat zboží.

Řízení VZV (elektrický), retraku, systémového vozíku.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co musíš mít:

  • Alespoň nějakou zkušenost na pozici skladník
  • Ochotu pracovat na dvě směny
  • Čistý trestní rejstřík
  • Zodpovědnost a spolehlivost

Co dostanete na oplátku:

Co ti nabídneme:

  • Základní mzdu od 30.000 Kč/měs.
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Docházkový bonus
  • 5 000 Kč/rok prostřednictvím Cafeterie, kde si můžete vybrat z celé škály benefitů
  • Zajištěna doprava z odpolední směny na nejbližší dopravní uzel + příspěvek na dopravu
  • Za zvýhodněných podmínek vás pojistíme na škody způsobené při výkonu povolání
  • Po ročním působení ve firmě získáte příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (300,- Kč/měsíčně)
  • Vánoční bonus dle hospodářského výsledku společnosti