Skladník - Vejprnice

Pro našeho zákazníka, který sídlí jen kousek od Plzně, ve Vejprnicích, kde vznikají nízkoenergetické dřevostavby nejvyšší kvality pro německý trh, sháníme šikovné skladníky s VZV.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • nakládání a vykládání kamionů pomocí VZV
  • zavážení materiálu do výroby
  • balení materiálu na stavbu
  • udržování pořádku uvnitř i zvenku skladu a na dvoře
  • kontrola množství a kvality dodaného materiálu na základě objednávky a dodacího listu
  • provádění pololetních a ročních inventur
  • práce ve směnném provozu

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • VZV průkaz
  • samostatnost, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
  • zkušenost jako skladník ve stavebnictví výhodou, není podmínkou
  • znalost práce na PC výhodou, není podmínkou

Co dostanete na oplátku:

hrubá mzda ve směnném provozu je od Ø 31 000 - Ø 32 000 Kč
A k tomu ještě:

  • Dovolenou 25 až 28 dní ročně
  • Prémie na dovolenou až 18.000 Kč
  • Prémie na Vánoce až 18.000 Kč
  • Denně 100 Kč až 150 Kč plně hrazené stravenky
  • Náborový příspěvek do 31. 12. 2022 ve výši 12.000 Kč
  • Příplatek na dojíždění / příspěvek na dopravu
  • Perspektivní práci v profesionálním týmu a další výhody