Specialista nákupu s angličtinou na 7 hod/denně!

Hledáme zkušeného specialistu nákupu s angličtinou do dynamické stabilní české společnosti v Českém Dubu.
Neváhejte a zašlete nám Vaše CV.

Náplň práce:
  • zajištění kompletní agendy sériového nákupu
  • vyhledávání nových dodavatelů, rozvoj sítě dodavatelů
  • administrace nákupu v SAP a v dalších programech
  • vyhledávání úspor
  • řešení nových projektů a jejich změn od poptávky do EOP
  • hodnocení dodavatelů, komunikace mezi zákazníkem a dodavatelem

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • AJ komunikativně slovem i písmem
  • NJ bude výhodou
  • zkušenosti z oblasti nákupu velkou výhodou (ideálně z automotive)
  • znalost MS Office, SAP
  • znalost IATF a požadavků na dodavatele výhodou
  • komunikační a vyjednávací dovednosti
  • týmový hráč

Co dostanete na oplátku:

  • zajímavá mzda dle zkušeností a praxe
  • pracovní doba 7 hod/den
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované obědy
  • služební notebook a telefon
  • příspěvek na penzijní spoření
  • stabilizační a věrnostní odměny ve vazbě na délku zaměstnání
  • výhodný zaměstnanecký tarif od T-mobile pro celou rodinu aj.
  • různé další výhody, např. MultiSport kartu