Špecialista správy bytových domov

Pre lídra v oblasti developerských projektov v Bratislave hľadáme špcialistu správy bytových domov.

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Aká bude Vaša náplň práce?
  • Zastrešenie technickej správy zverených bytových domov
  • Riadenie prevádzkových procesov, odborného dohľadu a kontroly bytových i nebytových priestorov v súlade s legislatívou a internými predpismi
  • Manažment spotreby energií a spoločných prevádzkových nákladov
  • Zodpovednosť za bezproblémový chod prevádzky, riešenie havarijných situácií a poistných udalostí
  • Zabezpečovanie a organizácia opráv a stavebných úprav
  • Agenda technickej dokumentácie pre správu budov a zariadení
  • Komunikácia s tretími stranami – servisné firmy, údržbári, dohľad nad upratovacím servisom, a podobne
  • Komunikácia so zástupcami vlastníkov bytov aj konkrétnymi vlastníkmi bytov
  • Manažment dodávateľov a dodávateľský zmlúv; jednanie s dodávateľmi a vyhodnocovanie efektívnosti spolupráce s jednotlivými dodávateľmi
  • Evidencia odborných prehliadok a skúšok technických zariadení

Aké skúsenosti by ste mali mať:

Čo požadujeme?
  • vzdelanie v oblasti stavebníctva
  • predošlú skúsenosť sa rovnakej alebo podobnej pozícií
  • znalosť stavebných rekonštrukčných prác
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • pokročilá znalisť MS Office
  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
  • samostatnosť
  • flexibilita

Čo dostanete na oplátku:

Čo ponúkame?
  • prácu v stabilnej firme, ktorá je lídrom na trhu
  • priestor na sebarealizáciu
  • výkonnostné bonusy 2x ročne
  • príspevok na Multisport kartu
  • finančné príspevky pri životných jubileách (svadba, narodenie dieťaťa)
  • finančný príspevok na jazykové kurzy
  • moderné kancelárske priestory v centre mesta s parkovaním
  • firemné auto počas výkonu práce
  • neformálna firemná kultúra a priateľské prostredie

Poslat nabídku na e-mail