Specialista svařování

Oddělení Bussines Dvelepoment, výrobní společnosti na Třeboňsku, mladý tým, hledá posilu do týmu.
Ať už zkušeného či hotového specialistu svařování nebo strojaře, který má o svařování povědomí a chce mít možnost naučit se více.

Co bude Vaším úkolem?
  • Tvorba technologických postupů pro nové díly v poptávko-nabídkovém procesu.
  • Tvorba technických podkladů pro pořizování svařovacích přípravků, strojů a zařízení.
  • Přejímky konstrukcí svařovacích přípravků, strojů a zařízení.
  • Kontrola rozpracovanosti svařovacích přípravků a výrobních zařízení u dodavatelů.
  • Podpora vedoucích projektů v technických oblastech.
  • Participace na optimalizaci interních výrobních procesů.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Co byste měl mít?
  • Vzdělání: středoškolské s maturitou
  • Praxe: Minimálně 2 roky ve strojírenské výrobě
  • Jazykové znalosti: Anglický nebo německý jazyk komunikativně
  • Znalost PC: Zběhlý uživatel MS Office

Další předpoklady:
  • Zkušenosti v oblasti svařování/znalost výrobních technologií.
  • Znalost metodiky řízení projektů.
  • Čtení zákaznické technické dokumentace a příslušných norem.

Budeme se snažit přizpůsobit Vašim představám, nabízíme vzdělávání na míru na základě Vašich stávajících zkušeností, rozvoj a růst.
Mzdové podmínky takové, aby pro Vás byly motivační.
Týden dovolené navíc nad rámec zákona.
Příspěvek na dojíždění.
Možnost firemních svozů.
Pololetní prémie.
Hrazené přesčasy.