Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Masz duszę handlowca, a samochody są Twoim hobby? Szukasz pracy gdzie masz realną szansę na awans? Lubisz pracę zespołową i jesteś osobą nastawioną na wyniki?
Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

  • Bezpośrednia i stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy.
  • Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen.
  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu.
  • Jazdy testowe.
  • Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych.
  • Dobrej znajomość branży motoryzacyjnej.
  • Zaangażowania, wysokiej kreatywności oraz motywacji w osiąganiu celów.
  • Wysokiego poziomu obsługi klienta.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny.
  • Gotowości do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej.
  • Wykształcenia min. średniego.
  • Doświadczenia w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut).
  • Wiedzy technicznej pozwalającej na wycenę pojazdów (dodatkowy atut).

Co otrzymujesz w zamian:

  • Stabilne warunki zatrudniania, umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin. (w godzinach 9-21, również weekendy sb i nd. W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia już w okresie próbnym).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia wewnętrzne już w pierwszym okresie pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.