Specjalista ds. Zakupu Pojazdów

Znasz się na samochodach, wiesz na co zwrócić uwagę przy zakupie auta? Nie boisz się komunikacji z klientem, ta praca czeka na Ciebie!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem.
  • Wycena samochodu używanego zgodnie z polityką firmy.
  • Przedstawienie oferty odkupu samochodu osobom indywidualnym.
  • Negocjowanie ceny odkupu.
  • Wprowadzenie danych do wewnętrznego systemu.

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Podstawowej wiedzy z zakresu budowy samochodu.
  • Wiedzę i doświadczenie w negocjacjach.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach przejrzystego systemu (podstawa + premia).
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin. W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.
  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kompetencje zawodowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Rabat przy zakupie samochodu.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.
  • Szkolenie wdrożeniowe w pierwszym okresie pracy.