Specjalista ds.zakupu samochodów

Znasz się na samochodach, wiesz jak i na co zwrócić uwagę przy zakupie auta? Nie boisz się komunikacji z klientem? Ta praca czeka na Ciebie!

Jakie będą Twoje kluczowe obowiązki:

  • Wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed zakupem za pomocą nowoczesnych narzędzi.
  • Wycena samochodu używanego.
  • Prowadzenie negocjacji z klientami.
  • Wprowadzenie danych do wewnętrznego systemu.

Nie będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów!

Jakie doświadczenie powinieneś mieć:

  • Podstawowej wiedzy z zakresu budowy samochodu.
  • Otwartości na kontakt z klientami.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny.
  • Umiejętności obsług komputera i programów z pakietu MS Office.
  • Mile widziany ukończony kierunek szkoły o profilu mechanicznym.

Co otrzymujesz w zamian:

  • Stabilne warunki zatrudniania, umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym po 12 godzin. W miesiącu tylko 14/15 dni pracujących.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia już w okresie próbnym).
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Rabat przy zakupie samochodu.
  • Szkolenia wewnętrzne już w pierwszym okresie pracy.

Poslat nabídku na e-mail