Stavbyvedoucí

Hledáme stavbyvedoucího!

Máte vzdělání v oboru?

Máte zkušenosti s pozemními stavbami, nebo hledáte místo, kde nastartovat kariéru po škole?

Ozvěte se!

Máme pro Vás zajímavou příležitost!

Náplň práce:

  • Komunikace s dodavateli, investory a dalšími stranami
  • Řízení a koordinace stavebních prací
  • Plánování pracovních postupů
  • Kontrola bezpečnosti a provádění práce
  • Řešení případných problémů a sporů na stavbě
  • Vedení stavební dokumentace a příslušná administrativa

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Vzdělání v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce s PC
  • Praxe na obdobné pozici - Výhodou!
  • Zkušenosti s pozemním stavitelstvím - Výhodou!
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

Co dostanete na oplátku:

  • Platové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
  • Služební telefon a počítač
  • Služební automobil
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního rozvoje
  • Ochotu Vás práci stavbyvedoucího naučit!