Tak a je to tady! Konečně HR, který se má starat o lidi...

Ano, jsem z agentury a hledám pro Šlapanickou společnost parťáka do sehrané HR party.

Když jsem se zeptal, co je na této pozic případně firmě zajímavé, bylo mi řečeno: STARÁME SE O LIDI. O DOBRÉ VZTAHY NA PRACOVIŠTÍCH. ŘEŠÍME TALENT MANAGEMENT...

Chvíli jsem přemýšlel a první co mě napadlo bylo: Wow, to je snad samozřejmost. Pak jsem si ale uvědomil, že je to asi tak samozřejmé, jako když si jdete koupit do masny párek a zjistíte, že maso je tam zastoupeno jen z 65%. Když je někde přes 90% masa, tak se jedná o revoluci v uzenářství!

Tak nevím, nejde tady náhodou o revoluci v HR?

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

No a teď už konkrétněji.

Hledám správného člověka na pozici HR business partner. Nadšence, který má ambice, ví kam míří, a že té práci musí také něco obětovat.

Potřebuji také osobnost, která se nezalekne konfrontace s managery jednotlivých oddělení (někdy cení zuby, ale většinou jsou to psi co štěkají, ale nekoušou).

Je třeba, aby personalista měl rád lidi ;) Váš předchůdce s nimi pokecal i o mimopracovních věcech a to bez ohledu na to, jestli se bavil zrovna z managerem logistiky nebo skladníkem.

A na závěr jedna nepříjemnost. Prý Vás bude čekat i nábor lidí. A to prý byl pro jisté HR uchazeče docela velký problém. Tak bacha na to!

Zase ale máme volnější pracovní dobu. HO. Práce musí být udělána, ale je jedno, jestli si k tomu sednete večer, nebo ráno.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

ANGLICKÝ JAZYK nutně na komunikativní úrovni.

Co dostanete na oplátku:

HPP.
50.000 - 65.000 Kč/měs.
Volnější pracovní dobu, kterou si můžete do jisté míry sám nastavit.
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail