Technical and Sales Advisor

Megbízó partnerünk a világ számos ágazatában és iparágában tevékenykedő, multinacionális, építőipari és mérnöki megoldásokat szolgáltató vállalat.

Lendületes, budapesti csapatába keresünk Műszaki/ Sales Tanácsadó kollégát.

• Ügyféllátogatások tervezése, rendszeres személyes találkozók szervezése a potenciális és meglévő ügyfelekkel

• Termékekkel kapcsolatos tanácsadás, szakértői iránymutatás

• Tervezőmérnökökkel és/vagy kivitelezőkkel való kapcsolattartás

• Szerződések, ajánlatok elkészítése, dokumentálása

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

• Műszaki végzettség

• 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

• Angol nyelv minimum társalgás szintű ismerete

• Ügyfélorientált szemlélet

• Értékesítői attitűd

• Széleskörű szakmai érdeklődés, motiváció

• Kiemelkedő tárgyalási és kapcsolatteremtési képesség

• Magabiztos, hatékony kommunikáció

• B kategóriás jogosítvány

• Előny a tűzvédelem területén szerzett jártasság

• Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél

• Versenyképes bérezés és juttatási csomag

• Céges autó, mobiltelefon, laptop használat

• Home office lehetőség

• Önálló, rugalmas munkavégzés, ahol az elvégzett munka az érték