Technický ředitel

Máte zkušenosti s vedením technického úseku ve výrobní společnosti ideálně zakázkové výroby?

Vyznáte se v oblasti výroby vysoce funkčních průmyslových výrobků? Být součástí tvůrčích týmů? Pak čtěte dále

- vedení technického úseku, resp. konstrukce a technologie,

aktivity ke zvyšování efektivnosti výroby a procesů,

- realizace vývojových projektů,

- spolupráce a zodpovědnost za zpracování technické dokumentace,

- spolupráce na zpracování nabídek,

- podílet se na realizaci strategických rozvojových plánů společnosti.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

- SŠ / VŠ technického směru

- aktivní znalost anglického jazyka

- zkušenosti na obdobné pozici, s vedením technického úseku

- znalost prostředí výroby tlakových komponent, chladicích zařízení, výměníků tepla, nebo při rekonstrukcích chladicích soustav

- velmi dobré leadership schopnosti, chuť rozvíjet tým

- stabilní práci na HPP v rostoucí české společnosti a dlouhodobou spolupráci;

- zajímavou a různorodou náplň práce;

- zapojení do mezinárodních projektů;

- prostor pro seberealizaci;

- mobilní telefon a notebook;

- 2 sick days;

- příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění;

- příspěvek na stravování;

- firemní kulturní a sportovní akce.

Poslat nabídku na e-mail

Další pozice v oboru Strojírenství, region Choceň

Obráběč kovů CNC

  • HOFMANN WIZARD
  • Pardubický kraj
  • 31 - 40 000 Kč/měs

Hledáme CNC obráběče kovů! Baví tě práce s CNC a chceš mít volné víkendy? Ozvěte se nám! Máme pro Vás zajímavou příležitost!

Manipulační dělník mzda od 191 Kč/hod.

  • Vysoké Mýto
  • 36 - 40 000 Kč/měs

Pro našeho klienta, největšího zaměstnavatele v regionu zabývajícím se výrobou autobusů, hledáme zručné zaměstnance do provozu ve Vysokém Mýtě. Hledáme manipulačního dělníka, brusiče, ale uplatnění u…

Autoelektrikář mzda od 195 Kč/hod.

  • 31 - 45 000 Kč/měs

📢 HLEDÁ SE ELEKTRIKÁŘ DO VYSOKÉHO MÝTA!Chceš si smontovat svůj autobus? Teda... aspoň jeho část? Bereme tě všemi deseti! Budeš zkoušet elektroinstalaci ve vozech na montážní lince a montovat do…