Technik BOZP

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Máte skúsenosti v oblasti BOZP a ŽP? Ste zbehlý v systéme environmentálneho manažmentu a vyznáte sa v normách ISO pre BOZP, ŽP a PO? Ak zvažujete zmenu alebo chcete pracovať v oblasti BOZP, určite nám dajte o sebe vedieť a pošlite nám Vaše CV.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

• Spolupráca a koordinácia s manažmentom, zamestnancami a produkciou v otázkach ochrany životného prostredia.

• Implementácia, dodržiavanie a rozvíjanie manažmentu, procesov, právnych požiadaviek, zákonov a politiky spoločnosti v rámci ochrany životného prostredia.

• Vytváranie a aktualizovanie procesov, formulárov a pracovných inštrukcií

• Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri budovaní manažérskych systémov EHS a pri príprave interných a externých auditov.

• Zabezpečiť kontinuálne zlepšovanie procesov a ich implementácia v praxi, 5S - dodržiavanie a implementácia na pracovisku.

• Tvorba, príprava a realizácia potrebných školení v súvislosti s ochranou životneho prostredia pre manažment, zamestnancov a dodávateľov.

• Pripomienkovanie projektov a poskytovanie stanoviska pre schvaľovanie strojov, strojných zariadení a chemických látok z hľadiska ZP.

• Príprava a prezentovanie štatistík a prezentácii na pravidelných stretnutiach podľa potreby manažmentu a závodu.

• Kontrola príslušných zákonov, podmienok a podkladov ako kontrola spracovania príslušných noriem firmy. Poskytovanie odporúčaní.

• Dodržiavať Etický kódex spoločnosti a s ním súvisiace politiky

• Ďalšie povinnosti a zodpovednosti, ktoré sú pridelené

Aké skúsenosti by ste mali mať:

•  Univerzitné vzdelanie technického smeru (inžinierske).

•  Anglický jazyk - aktívne

•  Práca s PC (MS Office)

•  Analytické schopnosti, prezentačné zručnosti.

•  Základy manažérstva kvality, analýza rizík

•  Požiadavky medzinárodných noriem: IATF 16949; ISO 14001.

•  Interný audítor podľa ISO 14001.

•  2-ročná prax v odbore

Čo dostanete na oplátku:

• Garantovaný 13-ty plat.

• Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).

• Príspevok na cestovné.

• Zvýhodnené stravovanie.

• Pružná pracovná doba.

• Karta Multisport

• Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.

• Dovolenka navyše po 3och, 5tich, 10tich a 15tich odpracovaných rokoch.

• Ročný balík benefitov.

• Príplatky za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.

• Individuálny kariérny program a školenia v zahraničí pre zamestnancov.

• Možnosť podielať sa na budovaní firmy, zavádzaní nových procesov, projektov a produktov spoločnosti.

Poslat nabídku na e-mail