Technológ

Aká bude vaša kľúčová zodpovednosť:

Máš technické nadanie a záujem o implementáciu nových procesov na výrobnej linke, chceš sa aktívne podieľať na neustálom zdokonaľovaní procesov týkajúcich sa bezpečnosti, ochrany životného prostredia, kvality a efektívnosti?

Ak áno, potom hľadáme práve teba!

Tvojou náplňou práce bude:

- zabezpečovať rozvoj technológií, určovanie parametrov a stanovenie pravidiel a nariadení

- podpora jednotlivých výrobných úsekov, pre zlepšovanie a riadenie chodu

- sledovať vyskytnuté problémy na výrobných linkách

- pomoc výrobnému tímu pri spustení výroby

- zabezpečovať a monitorovať školenia, tréningy a zaúčania pre priamych robotníkov

-  spolupráca pri určovaní vhodných opatrení pre údržbu závodných podnikových zariadení

- kontroluje a zabezpečuje dodržiavanie firemných noriem, pravidiel v rámci svojej činnosti : ISO TS, ISO 14001, normy OHSAS

Aké skúsenosti by ste mali mať:

Znalosti z ISO noriem, nástroje kvality FMEA, PPAP a pod.

Predchádzajúce skúsenosti so strojmi a technické znalosti

Schoposť čítať technickú dokumentáciu.

Schopnosť navrhovať technické riešenia pre asembláž komponentov

Schopnosť vyrobiť kvóty na proces na linke

Anglický jazyk základy

VŠ v oblasti strojného alebo elektronického inžinierstva

Čo dostanete na oplátku:

- Práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti.

- Práca s high-tech systémami a komponentmi.

Bonus a výhody:

- Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….)

- Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov

- Multisport karta: jedinečná karta umožňujúca bezplatný vstup do viacerých športových zariadení, každý deň v týždni – mesiaci – roku

- Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre sebarozvoj (technické, soft skills, jazyky)

- Bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách

- Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie)

- Trainee program pre študentov

- Referral program

Poslat nabídku na e-mail

Podobné pozice

Účtovník/účtovníčka s nemčinou na oddelení Customer Finance

  • DEUTSCHE TELEKOM SK
  • Košice
  • 1 000 - 1 001 EUR/mes

Do nášho subteamu Billing hľadáme šikovného človeka, ktorý ovláda nemecký jazyk. Hlavnou náplňou práce teamu je spracovávanie došlých a vyšlých faktúr pre medzinárodné služby a ich účtovanie v rámci…

Frézar - horizontkár

  • Manuvia Expert Recruitment SK
  • Michalovce
  • 7 EUR/hod

Šikovný horizontkár a CNC frézar! Ak máš skúsenosti s presným obrábaním a rád pracuješ s najmodernejšími strojmi, hľadáme práve teba. Pridaj sa k nášmu tímu a posuň svoju kariéru na vyššiu úroveň.

Senior Architect & Lead Developer Credit Risk & Fraud

  • Košice
  • 3 400 EUR/m

Are you an experienced Senior Architect and Lead Developer looking for your next challenge? Look no further! Customer Finance in Kosice is expanding and currently seeking skilled and highly-motivated…