Technolog ELEKTRO pro opravy kolejových vozidel

Máte rádi vlaky? Baví vás vymýšlet jak na to, aby funkční celky byly zase funkční?
Pro našeho klienta, člena skupiny ČD v Nymburce, hledáme Elektro-Technologa, který bude zpracovávat technologické postupy pro opravy jednotlivých dílů lokomotiv i vagónů.

Společnost disponuje širokou škálou výrobních prostředků a odborným zázemím včetně vyškolených a zkušených odborníků pro provádění veškerých oprav funkčních celků železničních kolejových vozidel.
Opravy jsou prováděny na specializovaných prověřovaných pracovištích s certifikací ISO 9001 a ISO 14001.

Vaším úkolem bude:
  • vymýšlet a zpracovávat technologické postupy pro jednotlivé díly železničních kolejových vozidel (ŽKV)
  • zpracovávat technickou dokumentaci při rekonstrukcích a modernizacích ŽKV
  • zpracovávat formuláře protokolů potřebné pro opravy ŽKV a jejich celky

Dále také:
  • aktualizovat již vytvořené technologické postupy
  • aktualizovat dokumentace na základě změn technických norem, legislativy a dalších souvisejících předpisů

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • znalost technologie elektro výroby
  • znalost tvorby technologických postupů pro výrobu včetně hodinových normativů
  • platná vyhláška 50/1978 paragraf 6 a vyšší
  • práce s MS Excel, SAP, CAD
  • znalost čtení elektrodokumentace
  • Výhodou vyhláška 100/1995

Co dostanete na oplátku:

  • 5 týdnů dovolené, 1-3 dny sick days
  • příspěvek 2000,- Kč/měsíc na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek 7000,- Kč/rok na kulturu, sport, zdraví a dovolenou