TECHNOLOG Hodonín

Popis pozice
  • Prověření technologičnosti navržené konstrukce jednotky
  • Tvorba výrobního postupu a návodů pro výrobu, návrh výrobní technologie, vytváření
výrobní dokumentace
  • Schvalování dokumentace
  • Kontrola navrženého materiálu a designu
  • Spolupráce při posouzení možné výroby poptávané jednotky či jiného produktu –
předvýrobní fáze – výrobní náročnost
  • Stanovování výrobních časů, normování
  • Aktualizace a změnové řízení uvolněné výkresové dokumentace
  • Spolupráce při řešení technických problémů během výroby, podpora výrobě
  • Práce s informačním systémem (udržování, aktualizace)
  • Spolupráce a podpora při plánování výroby
  • Zlepšování a zefektivňování výroby, sledování a snižování nákladů na chyby, snižování
výrobních nákladů
  • Podílet se na neustálém zlepšování kvality
  • Připravovat, plánovat a zavádět nové produkty do výroby

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Ukončené SŠ/VŠ technické vzdělání
  • Znalost strojírenské technologie
  • Znalost svařování – metody, přehled ve WPS
  • Znalost 3D prohlížeče
  • Znalost angličtiny slovem i písmem
  • Orientace ve strojírenství a technické dokumentaci (čtení)
  • Umět pracovat na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Vyznat se ve výrobních a měřících procesech
  • Orientace v LEAN manufacturing – plýtvání, MOST, způsobilost procesu, analýzy atd.