Technolog PKO a povrchových úprav | firma na vzestupu

Do firmy zabývající se zpracováním oceli hledáme Technologa protikorozní ochrany a povrchových úprav.

Náplň práce:

  • Tvorba technologických postupů pro protikorozní ochranu (PKO) a povrchové úpravy
  • Definování požadavků pro výrobce a dodavatele nátěrových hmot a tryskacích materiálů
  • Spolupráce s projektanty ocelových konstrukcí na téma povrchových úprav
  • Účast na kontrolách konstrukcí před a po aplikaci PKO, komunikace s přejímacími techniky zákazníka
  • Dohled nad dodržováním technologických předpisů, časů a teplot při aplikaci PKO
  • Kontrola a hodnocení správnosti aplikace technologií povrchových úprav ve výrobě
  • Kontrola protokolů z provedených zkoušek povrchových úprav
  • Řešení reklamací týkajících se povrchových úprav

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Minimálně 3 roky praxe v oboru
  • Znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni
  • Schopnost práce s MS Office a AutoCAD (3D)
  • Certifikace v oblasti koroze a protikorozní ochrany podle standardu CS Std 401 APC level 2 (korozní technolog KTG-C, KTG-M) je výhodou

Co dostanete na oplátku:

  • Stabilní pracovní prostředí s možností profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity

Neváhejte a zašlete nám váš životopis, ozveme se vám! 😊

Tento inzerát je psán v mužském rodě pouze z důvodu zjednodušení textu, ale vítáme uchazeče všech genderových identit.