TECHNOLOG - VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Pro našeho klienta, neustále se rozvíjející výrobní společnost v Jihočeském kraji, hledáme kandidáty na pozici Technolog - vstřikování plastů. Tato pozice nabízí hlavně spolupráci na nových projektech, kde budete využívat nejmodernější technologii.

Náplň práce:

  • Nastavování, určování a optimalizování technologických postupů a procesů s technologií vstřikování plastů.
  • Spolupráce na nových projektech: Od určení proveditelnosti, přes projektovou fázi až po uvedení do sériové výroby.
  • Provádění analýzy výrobního procesu, poskytování podpory a řešení zlepšovacích návrhů.
  • Komunikace a spolupráce s kolegy z ostatních divizí.
  • Vytváření, kontrola a aktualizace technické dokumentace.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

Váš profil:

  • Dokončené SOU/SŠ technického oboru.
  • Zkušenost a znalost technologie vstřikování plastů.
  • Znalost vstřikovacích lisů, zkušenosti s nastavováním parametrů
  • Komunikativní Aj.
  • Jste proaktivní a dotahujete činnosti do konce.
  • Řidičské oprávnění sk. B.

Co dostanete na oplátku:

Co Vám nabízíme?

  • Prostředí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti.
  • Možnost karierního i osobního růstu.
  • Nejmodernější technologie.
  • 5týdnů dovolené.
  • Nejen měsíční bonus.
  • Příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na dojíždění.
  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.