Technológia Optimalizálási Csoportvezető

Megbízónk egy gyógyszeripari alapanyagok gyártásával foglalkozó cég, akik bővülés miatt keresnek új - tapasztalattal rendelkező Technológia Optimalizálási Csoportvezető kollégát Budapesten.
Ha Önnek fontos a családias légkör, szakmai kihívások és rugalmas munkáltatói hozzáállás, jelentkezzen most!

  • gyógyszeripari és finomkémiai nemzetközi projektek összefogása és irányítása; gyártási technológiák létrehozásának megtervezése
  • szervezeten belüli (projektmenedzsment, termelés, logisztika, minőség-ellenőrzés, minőségbiztonság) és kívüli csoportokkal (nemzetközi gyógyszergyártók, biotechnológia cégek stb.) egyeztetés
  • projekterőforrások elosztása
  • 8-10 fős csoport vezetése középvezetőként (projektvezetők, vegyészek, vegyésztechnikusok)
  • új gyártások bevezetésének támogatása a méretnövelő és nagyüzemi gyártóegységben
  • meglévő nagy volumenű gyártások optimalizálása
  • laboratóriumok hatékony működésének kialakítása és fenntartása
  • részvétel az új kollégák kiválasztásában és betanításában

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • vegyész vagy vegyészmérnök képzettség (M.Sc. fokozat)
  • legalább 5 éves szerves kémiai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • jó szervező és problémamegoldó képesség, kiemelkedő együttműködési készség
  • legalább 3 év vezetői tapasztalat (5-10 fő irányítása)
  • középszintű szakmai angol nyelvtudás vagy tárgyalóképes angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt)
  • napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret
  • szakma szeretete, proaktivitás, precizitás, rugalmasság, önállóság

Előnyt jelenthet:
  • gyógyszeripari tapasztalat

  • szerves vegyipar széles spektrumának megismerése és ismeretek mélyítése
  • komplex projektmenedzsment feladatok
  • szakmai tapasztalat bővítése
  • rugalmasság
– versenyképes jövedelem
– cafeteria rendszer
– egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás)
– stabil hátterű, fejlődő cég
– hosszú távú munkalehetőség
– változatos feladatok