Účetní

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici účetní.

Náplň práce

účtování dokladů a kontrola příchozích faktur
příprava platebních souborů, pokladna
sběr a zaúčtování účetních dokladů
spolupráce při účetních závěrkách
příprava a shromažďování podkladů pro audit
inventarizace, skladové hospodářství
evidence majetku

Jaké zkušenosti byste měli mít:

min SŠ, ekonomické vzdělání a praxe na podobné pozici
znalost českých účetních standardů, DPH
pečlivost, spolehlivost, samostatnost
alespoň základní komunikace v AJ
znalost MS Office - Excel, Word

Co dostanete na oplátku:

motivační mzdové ohodnocení
možnost kariérního růstu
možnost home office
pracovní smlouva na dobu neurčitou
širokou škálu firemních benefitů
vzdělávání
Multisport karta apo