Účetní junior - daně

Pro výrobní společnost hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Účetní se zkušenostmi z oblasti zpracování daní.

Hlavní náplň práce:

  • kontrola daňových dokladů
  • zpracování administrativy související s přípravou přiznání (DPH, DPPO, daň z nemovitosti)
  • příprava podkladů k dani z příjmů PO
  • zpracování formulářů souvisejících s DPH (intrastat, souhrnné hlášení - EC sales list, kontrolní hlášení)
  • komunikace a koordinace práce s pobočkami firmy a komunikace s finančními institucemi a zodpovídání jejich dotazů
  • spolupráce na přípravě měsíční a roční účetní závěrky

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • vzdělání ekonomického směru
  • dobrou znalosti PC (MS Office na uživatelské úrovni, zejména práce s MS Excel)
  • základní přehled o daňové problematice
  • AJ na komunikativní úrovni (především písemně)
  • schopnost pracovat samostatně
  • týmový duch

Co dostanete na oplátku:

  • 5 týdnů dovolené
  • notebook a telefon
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • 13. plat
  • benefitní kartu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pevnou pracovní dobu do 15:30 h