Údržbár lisovacích nástrojov / Nástrojár

Náplň práce:

  • zasahovanie pri riešení vzniknutých situácií vo Výrobe, analyzovanie a navrhovanie nápravných opatrení
  • vykonávanie preventívnej a plánovanej údržby lisovacích nástrojov
  • vykonávanie kuratívnych zásah, lokalizácia a odstraňovanie chýb
  • predkladanie návrhov na zlepšenie pre oblasť spoľahlivosti nástrojov
  • práca s obrábacími strojmi
  • aktívna spolupráca s technológiou lisovania
  • práca v trojzmennej prevádzke

Požadované vzdelanie:

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti:
fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť
tímová práca
technická gramotnosť
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

  • pracovné skúsenosti s údržbou lisovacích nástrojov a s obrábacími strojmi výhodou
  • pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
  • zváračský preukaz TIG výhodou
  • ukončené vzdelanie (strojárske alebo elektrotechnické zameranie)
  • samostatnosť, rozhodnosť, spoľahlivosť
  • pozornosť a precíznosť
  • manuálna zručnosť a technická gramotnosť
  • praktické myslenie a technický talent
  • skúsenosť s obsluhou zdvíhacích zariadení (mostový žeriav) a kurz viazača bremien výhodou
  • ochota rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti

Osobnostné predpoklady:
pozornosť
spoľahlivosť
precíznosť (presnosť)
praktické myslenie
technický talent

Čo dostanete na oplátku:

Ponúkané výhody

  • mesačná mzda od 1100€ do 1300€ brutto vrátane mesačných bonusov a príplatkov; finálna mzda závisí od pracovných skúseností a zručností kandidáta
  • odborné preukazy hradené firmou
  • možnosť profesijného rastu a ďalšieho rozvoja
  • atraktívne externé školenia hradené spoločnosťou
  • doba neurčitá na základe vzájomnej dohody
  • príspevok na stravu (stravovacia karta)
  • príspevok na dopravu
  • bonusy pri životných jubileách a za lojalitu

Pracovné podmienky

Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno