UI/UX Designer

Jaké budou vaše klíčové odpovědnosti:

TL:DR – Hledáme posilu na vývoj frontendu s orientací na UI/UX do naší B2B platformy na optimalizaci cen. Kanceláře na Jungmaňáku + homeoffice a flexibilita. Stack: React, JavaScript/TypeScript, Sass, Rematch.
Začátek spolupráce? Klidně zítra. Sedí ti to? Čti dál.

Já jsem Rudolf a v Yieldigu vedu vývojový tým, do kterého sháníme další posilu. Teď je nás se mnou 12 a vyvíjíme společně B2B platformu pro optimalizaci cen. Náš produkt pomáhá společnostem nastavovat správně ceny v Česku i v zahraničí, v kamenných obchodech i na eshopech. A o tom, že to neděláme úplně špatně, svědčí i podpora našich investorů.

Přečti si o nás víc na CzechCrunch nebo na Forbes.


Kdo jsme my?

Naše úderná jednotka se skládá z backendu, frontendu, R&D a QA. Design UI/UX jsme si zatím řešili sami, ale už bychom rádi našli někoho, kdo si to vezme pořádně pod křídla. K vývoji přistupujeme agilně – čti pravidelné standupy, retrospektivy, 14 denní sprinty a realistické plánování. Co se vývoje týče, samozřejmě děláme vzájemná code reviews, píšeme testy a přes CI/CD automatizujeme, co se dá.

V našich kancelářích v centru Prahy, s výhledem do Františkánské zahrady, se potkáváme rádi, ale pátky (a často i středy) si stejně tak rádi dopřejeme práci z obýváku. Stres si můžeme snižovat i taháním želez ve fitku (Multisportka ✅), ale raději vyrazíme společně na drink (po práci) a nebo po sobě střílíme z nerfky (při práci). V létě spolu občas vyrazíme na vodu, na výlet na kolech, nebo k někomu na chatu grilovat.

Stack:
Frontend: React, JavaScript/TypeScript, Sass, Rematch, SignalR, Axios
Backend: C#, .Net Core 5.0
Data: PostgreSQL, Redis, Trino.
Infra: CI/CD v Azure DevOps, automatické testy, Azure Cloud, Kubernetes, Helm, Docker, Terraform
Git flow: Trunk-Based Development

Jaké zkušenosti byste měli mít:

S produkťáky a vývojáři budeš pracovat na rozvoji naší B2B platformy tak, aby dobře vypadala a dobře se ovládala nám i našim zákazníkům. Jsi primárně designer, ale nad UX přemýšlíš komplexně a neštítíš se ani kódování a programování – při návrhu pracujeme s funkčními prototypy. Rozumíš frontendovým technologiím a na podobné pozici máš zkušenosti už alespoň 3 roky. Budeš se starat se o knihovnu UI komponent použitelných ve všech našich aplikacích.

Nechybí ti samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce. Určitě hledáme člověka, který má už v oboru něco najeto, tahle pozice není pro nováčky. Naoplátku ti dáme prostor pro kreativitu a rádi se od tebe naučíme i nějaké nové fígle. Budeš-li chtít, určitě se naučíš nové fígle i ty od nás.
S týmem si sedneš, když máš smysl pro humor a nebereš se tak úplně vážně. Jo a protože polovina naší

Co dostanete na oplátku:

Jsi-li dobrý/á, dost dobře si vyděláš
Mezinárodní tým (potkáš se u nás s inspirativními lidmi z 11 zemí světa)
Mac/ PC
☎️ Mobilní tarif
Flexibilní pracovní doba a home office
Odpočineš si u nás - máme 5 týdnů dovolené
Sickdays když se cítíš pod psa
☀️ Ať je hezky nebo leje, naše recepční se pořád směje
Můžeš se rozvíjet díky naší bibliotéce
Konference a vzdělávací kurzy #unasnezakrnis
️ MultiSport karta pro očistu duše i těla
English lessons
Legendární intelektuálně-rozpustilé akce (lodě, kola, bowling, beer tastings,…)
Příjemné prostory na Jungmannově náměstí
Denně čerstvé ovoce a občerstvení
Pomoc při relokaci budoucím kolegům ze zahraničí
Mám zájem o tuto pozici

Poslat nabídku na e-mail