Üzemeltetési és karbantartási csoportvezető

Magyarországon piacvezető élelmiszeripari, stabil háttérrel és biztos jövőképpel rendelkező partnerünk részére keresünk Üzemeltetési és karbantartási csoportvezetőt.

o Karbantartási folyamatok szervezése és koordinálása

o Tartalékalkatrész készletek kezelése

o Kapcsolattartás különböző beszerző, felújító cégekkel

o Gyártósori fejlesztések megtervezése

o Rendszerek zavartalan működésének biztosítása, az üzemeltetés, karbantartás szakmai felügyelete, ellenőrzése

o Közreműködés a karbantartási és beruházási feladatok tervezésében, kivitelezésében

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

• Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség

• Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

• Angol nyelvtudás

Előny:

• PLC programozási ismeretek

• PLC és PC vezérlésű gépeken végzett hibakeresés,

• Pneumatikai és hidraulikai alapismeretek

• TPM, LEAN és 5S rendszerekben való jártasság

Mit kap cserébe:

o     Hosszú távú munkalehetőség

o Igényeknek megfelelő, alapos betanulás

o Modern munkakörnyezet

o Összeszokott, jó csapat