Üzleti elemző

A Tom Market Kft. magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely kisbolthálózatát franchise rendszerben működteti. A cég 2008-as alapítása óta a hálózatba tartozó üzletek és szerződött franchise partnereink száma évről évre növekszik, 2024-ben már több, mint 150 bolttal összesen 12 magyarországi megyében vagyunk jelen.

Pécsett központi raktárral és irodaépülettel rendelkezünk, ahova várjuk új munkatársunk érkezését. Jelenleg nyitott munkakörünk:

- polcképtervezés támogatása – részvétel a termékpaletta tervezésében és optimalizálásában az értékesítési célok elérésének érdekében

- szoros együttműködés a különböző részlegekkel

- elérhető adatok begyűjtése, ezek értelmezése és felhasználása a megfelelő döntés előkészítésében

- adatelemzés és riportkészítés – ad-hoc riportok készítése az üzleti igényeknek megfelelően

- adatok elemzése és értelmezése az üzleti döntések támogatása érdekében

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

- magabiztos SQL adatbázis (lekérdezési) ismeret

- Power BI és Excel ismeretek

- hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

- analitikus gondolkodás, lényeglátási képesség

- fejlett problémakezelés és hibaelhárítás képesség

- kulcsfontosságú munkakör, amely meghatározza a cég üzleti döntéseit

- versenyképes bérezés, stabil vállalati háttér

- home office munkavégzési lehetőség (próbaidő után, heti 1-2 nap)

- szakmai támogatás tapasztalt munkatársainktól

- céges eszközök (mobiltelefon, laptop)

Munkavégzés helye: Pécs, Nagy-Berki út.