Vegyipari gépkezelő

Megbízónk több, mint 25 éve Magyarországon is jelenlévő, nemzetközi gyógyszeripari és finomkémiai vegyszereket gyártó és fejlesztő cég, akik kifejezetten bővülés miatt keresnek Vegyipari gépkezelői -készülékkezelői munkakörbe új kollégákat.

Ha Önnek fontos a családias légkör, és rugalmas munkáltatói hozzáállás, és a stabil vállalati háttér, várjuk szakmai önéletrajzát!

  • Vegyipari, gyógyszeripari üzemi készülékek, autoklávok, gépek kezelése, üzemeltetése
  •  Finomkémiai folyamatok és vegyipari műveletek elvégzése
  •  Feladatokhoz kapcsolódó dokumentáció vezetése
  •  Üzemi rend fenntartása
  • Anyagmozgatás (szükség esetén)

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

  • Érettségi bizonyítvány, és vegyésztechnikusi , vagy vegyianyag-gyártói, vagy gyógyszeralapanyag-gyártói végzettség, vagy ezzel egyenértékű szakmai végzettség
  • Legalább 1-2 év vegyipari gépkezelőként  szerzett tapasztalat
  • Csapatjátékos személyiség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Gyógyszergyártó cégnél szerzett tapasztalat, GMP szerinti követelmények ismerete előny!

  • Versenyképes bérezés, vonzó juttatási csomag:  alapbéren és műszakpótlékon felül cafeteria, 60 km-en túl lakhatási támogatás havi kifizetéssel, balesetbiztosítás a világ minden táján 0-24 órán keresztül, kedvezményes étkezés
  • Családias hangulatú légkör
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távra szóló munkalehetőség