Výrobní dělník - 3 směny, 29000 Kč

Hledáme manuálně zručné pracovníky k nejvýznamnějšímu zaměstnavateli v regionu!
Vhodné spíše pro muže vzhledem k fyzické náročnosti práce.

Náplň práce:

  • obsluha výrobní stanice
  • pohledová kontrola dílů vycházejících z linky
  • provádění drobných oprav

Neváhejte kontaktovat pana Františka Čemuse na tel. čísle 720 732 502 nebo e-mailem frantisek.cemus@disponero.cz.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • manuální zručnost
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat v třísměnném režimu

Co dostanete na oplátku:

  • nástupní mzda i s příplatky 29 000 Kč
  • navýšení mzdy po 3 měsících, docházkový bonus
  • příspěvek na stravování, závodní jídelna
  • 5 týdnů dovolené, firemní benefity
  • třísměnný provoz
  • pracoviště v Rumburku