Vývojový konstruktér elektro

Chcete vidět Váš nápad fungující na výrobku pro armádní nebo polovodičový průmysl? Máte zkušenost s konstrukcí elektro, návrhem v OrCad nebo programováním v C/C#?

Aktuálně hledáme nové kolegy/ně do týmů elektro vývoje produktů nebo měřící a montážní techniky.

Dle vašich zkušeností a zájmu můžeme náplň více zaměřit na:

  • HW (návrh schémat a DPS v OrCad a Creo, technologická pomoc výrobě), nebo
  • SW (programování C/C#)

  • Konstrukce elektronických celků v optoelektronické oblasti (sportovní, vojenský, polovodičový, medicínský průmysl)
  • Návrh řešení dle zákaznických požadavků na funkcionalitu
  • Vývoj HW a/nebo SW, vývoj aplikací na bázi mikrokontroléru nebo FPGA
  • Vlastní tvůrčí práce i rozvoj již existujících výrobků
  • Tvorba technické dokumentace (v systémech OrCad, Creo, PLM Teamcenter)
  • Technologická pomoc výrobě v oblasti elektro
  • Provádění řešitelských zkoušek

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • VŠ obor elektrotechnika nebo informatika, popř. praxi v oboru
  • Zkušenost s programováním a/nebo návrhem elektrotechnických a elektronických zařízení
  • Výhodou znalost programovacího jazyku C/C# nebo VHDL
  • Výhodou znalost některého ze SW pro elektro konstrukci (např. OrCad) a zkušenost s návrhem DPS
  • Mírně pokročilý anglický jazyk (pasivní technická znalost, min. A2)
  • Technické myšlení, kreativitu, týmovou spolupráci

  • Práci pro společnost s nevšedním produktem a unikátními technologiemi v optickém průmyslu a přesném strojírenství, zázemí vlastního vývojového centra
  • Příležitost ke spolupráci na mezinárodních projektech
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu (fix 9.30-14.00, pátky do 13.00)
  • Home-office 1x týdně
  • Čtvrtletní a roční bonusy
  • Příspěvek do kafeterie 3 000 Kč ročně
  • Vzdělávací kurzy v návaznosti na specializaci
  • Příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč již po zkušební době
  • Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Zvýhodněný tarif v síti T-Mobile
  • Zvýhodněný nákup firemních produktů, slevy u našich partnerů, firemní akce a rozvojové přednášky
  • Zázemí a možnosti seberealizace a růstu u jednoho z největších zaměstnavatelů Olomouckého kraje s historií od roku 1933

Klíčová slova:

C, C++, C#, programování mikrokontrolérů, automatizace, EAGLE, OrCAD, DPS, PCB, elektronika, elektrotechnika, vývoj