Vývojový konstruktér sedadel

Chcete být součástí týmu, který vytváří zcela nové produkty a posouvá hranice inovace? Jsme lídrem v segmentu sedadel do vlaků a právě teď hledáme kreativního konstruktéra, který s námi bude pracovat na nových koncepcích a technických řešeních!

Co vás čeká:

  • Kreativní tvorba koncepcí pro zcela nové produkty
  • Zpracování koncepčních řešení v 3D a 2D
  • Koordinace stavby prototypů a zkoušek
  • spolupráce s designéry, dodavateli, interními specialisty
  • Tvorba modelů sedadel včetně kinematických vazeb
  • Tvorba modelů a výkresů dílů z tenkostěnných plechů, drátů, profilů a odlitků
  • Tvorba sestavných výkresů sedadel, podskupin sedadel, svařenců a čalouněných dílů
  • Tvorba návodů a uživatelských manuálů na montáž
  • Součinnost s výrobou v rámci odlazování prototypů nebo nových produktů

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Vysoká míra konstrukční kreativity a výborná prostorová představivost - bez té se u nás neobejdete
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření a odpovídající praxe
  • Znalost 3D CAD systému, optimálně CREO (není podmínkou)
  • Praxe s kreativním návrhem nových produktů nebo strojů nebo linek nebo mechanických součástek
  • Znalost modelování dílů z tenkostěnných plechů a tvorba jejich výkresů (není podmínkou)
  • Znalost modelování odlitků a tvorba jejich výkresů (není podmínkou)
  • Znalost tvorby výkresové dokumentace svařenců (není podmínkou)
  • Znalost tvorby montážních sestav a jejich výkresů (není podmínkou)

Co dostanete na oplátku:

  • Mzda podle zkušeností a plnění pracovních úkolů
  • 25 dní dovolené
  • Další odměny a benefity ke mzdě
  • Pružná pracovní doba (v době od 8:00 do 13:00 hodin je třeba být v kanceláři)
  • Káva na pracovišti
  • Dotované stravování ve firemní jídelně s výběrem z 6 druhů jídla
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Nejsme automotive průmysl
  • Různorodá práce (každý projekt je jiný a stereotyp u nás neznáme)
  • Možnost seberealizace a spolupráce napříč celou firmou
  • Přátelský, pohodový (a tvůrčí) kolektiv, zakládáme si na týmové spolupráci, pracují u nás muži i ženy
  • Čisté prostředí nové budovy, moderní pracovní prostředí
  • Používáme moderní technologie, ale v každé naší sedačce je i kus ruční práce