Zkušební technik elektro

Hledáme mladého (absolventi vítáni) nadšence do týmu, který se chce zapojit do světa testování v oblasti řízení a automatizace veřejné dopravy. Jste ambiciózní a máte chuť učit se? Tak to jste právě ten, koho hledáme!

Náplň práce:

  • Vytváření testovacích scénářů pro specifické projekty.
  • Praktické provádění funkčních zkoušek na našem pracovišti.
  • Analýza výsledků a sestavování zkušební dokumentace.
  • Efektivní komunikace s vývojovým týmem a projektanty.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

  • Absolvent SŠ/VŠ elektrotechnického směru.
  • Platná vyhláška 50 § 5 a výše.
  • Schopnost práce samostatně i v týmu.
  • Zájem o nové technologie a ochotu se učit.
  • Znalost čtení technických schémat a měřící techniky.
  • Komunikativní znalost angličtiny.

Co dostanete na oplátku:

  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Štědré zaměstnanecké benefity.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.