Berendezésgyártó

Erősáramú berendezésgyártással foglalkozó partnerünk keresi új munkatársát BERENDEZÉSGYÁRTÓ/BERENDEZÉSSZERELŐ
munkakörbe, 1 műszakos munkavégzéssel.

• Műszaki rajz olvasás (Autocad/Eplan)

• Erősáramú villamos kapcsoló berendezések gyártása/szerelése

• Egyéni és csoportos szerelési feladatok ellátása

Milyen tapasztalatokkal kell rendelkeznie:

• Erősáramú középfokú végzettség

• Gyártásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat

• Számíthatunk a precíz munkádra önállóan és csapatban is

• Előny, de nem feltétel: B kategóriás jogosítvány

Mit kap cserébe:

1 műszakos munkarend: H-CS 07:00-16:00, P 07:00-14:00

Fix havibér, a szakmában eltöltött évek szerint meghatározva

• Havi nettó 42.000 Ft-os cafeteria juttatás

13. havi fizetés

• Munkába járásod az átlag fölött támogatjuk(40 ft/km, a BKK és helyközi jegyeknek a 86%-a)

Kiegyensúlyozott, senior csapat, jó vezetés

• Modern technológia, igényes, kellemes munkakörnyezet

• Határozatlan idejű szerződés

Ha érdekel az állás, küldd el fényképes önéletrajzod és felvesszük veled a kapcsolatot a további részletekről.

I want to apply

Send offer to e-mail

Other open jobs

Financial Reporting Accountant

  • Manuvia Expert Recruitment HU
  • Pest county
  • By agreement

Our partner is a UK-owned manufacturing company with logistical presence in Hungary and all around the globe. Here, besides their warehouse compound, they are building a Shared Service Center that…

Projektvezető - Generálkivitelezés, Budapest

  • Pest megye
  • Megállapodás alapján

Partnerünk részére keresünk hosszú távra olyan szakembereket, akik alkalmazotti státuszban dolgoznak Budapesten, Pest és Bács-Kiskun vármegyében, valamint a kelet-magyarországi régióba. A…

Épületgépész Projektvezető

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, melynek fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipari generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem…