Dělník ve výrobě - pouze ranní směny!

Hledáme nového člena týmu do naší společnosti se sídlem v Nížkovicích s nástupem od 1.4.2024! Jsme tradiční firmou působící na českém trhu od roku 1993 a specializujeme se na dodávky vzduchotechnických rozvodů a příslušenství s důrazem na kvalitu a dodržování norem.

Pokud jste pracovitý a spolehlivý člověk s touhou přispět k úspěchu našeho týmu, pak hledáme právě vás! Nabízíme stabilní pracovní prostředí, pouze ranní směny, možnost profesního růstu a různé další benefity.

A jaká bude Vaše náplň práce?

• Podílení se na výrobě vzduchotechnických rozvodů a příslušenství v souladu s příslušnými normami a specifikacemi zákazníka.

• Dodržování standardů kvality a bezpečnosti práce.

• Spolupráce s ostatními členy výrobního týmu a koordinace s montážní skupinou.

Jaké zkušenosti byste měli mít:

• Zkušenost s prací ve výrobě nebo v oboru vzduchotechniky je výhodou (nikoli podmínkou).

• Schopnost pracovat efektivně jak samostatně, tak v týmu.

• Dobrá fyzická kondice a ochota pracovat v prostředí průmyslové výroby.

• Zodpovědný přístup k práci a pečlivost při provádění úkolů.

Co dostanete na oplátku:

• Jednosměnný provoz - pouze ranní směny!
Pondělí - čtvrtek 6:30 - 15:30, pátky od 6:00 do 12:00!

 •Stabilní pracovní prostředí s dlouholetou tradicí na trhu.

 Startovní mzdu od 29 000 Kč.

• Zajištěné stravování na pracovišti s možností výběru z pěti jídel.

• Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od 250 Kč do 2500 Kč/měs.

• Možnost dojíždět i autobusem - firma se nachází v docházkové vzdálenosti od autobusové zastávky.

I want to apply

Send offer to e-mail

More positions in category Production, region Nížkovice

Pracovník ve výrobě- nástup možný ihned!

  • HOFMANN WIZARD
  • Brno
  • 30 - 35 000 Kč/měs

Přidejte se k nám do našeho inovativního výrobního závodu suchých maltových směsí, který sídlí v Brně, a buďte klíčovou součástí našeho týmu!

Operátor výroby - nástup ihned!

  • Brno - Slatina
  • 23 - 30 000 Kč/měs

Hledáme spolehlivého operátora výroby! Tato pozice je ideální pro uchazeče, kteří mají zájem o práci v dynamickém prostředí a mají schopnost rychle se adaptovat na změny. Nabízíme příjemné pracovní…

Konstruktér (m/ž)

  • Jihomoravský kraj
  • Dohodou

Hledáš práci na pozici Konstruktéra? Zajímá tě oblast automotivu? Umíš anglicky? Chceš profesionálně růst? My ti tu příležitost dáme! Nabízíme spolupráci na HPP nebo IČ!Jsme mladá a dynamická firma,…